Już jutro w Lublinie ruszają targi PASJE – ŁOWIECTWO – SURVIVAL

W dniach 7-8 grudnia w Targach Lublin spotkają się miłośnicy, łowiectwa, strzelectwa i survivalu. Dla odwiedzających przygotowano wiele atrakcji.

Podczas wydarzenia w Lublinie odbędzie się szereg pokazów, szkoleń i konkursów które sprawią, że ten zimowy weekend będzie naprawdę gorący! 

W jednym miejscu będzie można zapoznać się z ofertą ponad 100 firm branżowych z całego kraju, które zaprezentują m.in. broń, optykę, odzież, obuwie, noże oraz niezbędne akcesoria łowieckie i strzelecki.

Źródło: pasje.targi.lublin.pl

Osoby zainteresowane tematyką survivalu i bushcraftu będą mogły wziąć udział w warsztatach przygotowanych przez grupę Partyzanci Lubelszczyzny:

W trakcie wydarzenia będą prowadzone warsztaty na zewnątrz budynku ➡➡ w godz. 11:00-18:00 co godzinę).Każdy będzie miał możliwość rozpalić ogień krzesiwem, zapoznać się z tematyką nawigacji oraz zobaczyć specjalistyczne typy ognisk. Na Hali C ➡➡ odbędą się dwa wykłady tematyczne,7 grudnia o godzinie 15:40 oraz 8 grudnia o godzinie 14:45. Podczas godzinnej prelekcji multimedialnej zostaną omówione trzy najważniejsze filary survivalu. Prowadzący szczegółowo omówi tematykę wody, ognia i schronienia. Jak pozyskać oraz przygotować wodę do spożycia, na co zwracać uwagę przy pobieraniu oraz jak eliminować zanieczyszczenia biologiczne. Przy tematyce ognia będzie można zobaczyć jakie ognisko zrobić do danej sytuacji. Prowadzący pokaże rodzaje ognisk, przeznaczenie oraz ekonomie spalania. W temacie schronień pokażemy jak można wygodnie spędzać czas w lesie przy użyciu prowizorycznych schronień. Od plandek po ziemianki i szałasy.

https://www.facebook.com/PartyzanciLubelszczyzny/posts/2551965694839097

Więcej informacji i cały program wydarzenia znajdziesz na stronie targów:

https://pasje.targi.lublin.pl/

Bądź na bieżąco. Polub Mywildforest na Facebooku